pl de gb

Firma

Firma Konsbud działa od 2002 roku na polskim i europejskim rynku drewna klejonego. Przez ten czas opracowaliśmy i zrealizowaliśmy ponad 450 inwestycji . Stawiamy na doświadczenie i najwyższą jakość wykonania naszych produktów i usług. Stale działamy na rzecz poprawy jakości i trwałości naszych wyrobów. Mamy doświadczenie we współpracy zagranicznej - surowiec do produkcji sprowadzamy od dostawców z Niemiec, Austrii, Czech, Litwy, Estroni i Finlandii, a jego pochodzenie to skandywnawia, syberia i Alpy. Jesteśmy rzetelni i profesjonalnie podchodzimy do realizacji naszych usług. Dzięki wykwalifikowanej ekipie i nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Nasza firma i jej produkty zyskały uznanie w Polsce i w Europie.
Otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień przyznawanych w branży budowlanej . Technologia HBE jest nowoczesną odpowiedzią na potrzeby rynku budowlanego. Charakteryzuje się dodatnim bilansem energetycznym, wysoką ochroną przeciwpożarową oraz wysoką elastycznością przy obróbce. Domy HBE są łatwe w montażu, energooszczędne i ekologiczne. Cechuje je ulepszona fizyka budowli, estetyczny, piękny wygląd oraz trwałość (30 lat gwarancji). Technologia ta zyskała uznanie nie tylko w oczach klientów ale również ekspertów budowlanych, otrzymując szereg nagród na targach branżowych (m.in. dla wysokiej jakości markowych rozwiązań w budownictwie oraz tytuł EkoLidera). Zachęcamy do zapoznania się z jej specyfiką na stronie: http://systemhbe.pl. Decydując się na współpracę z firmą Konsbud zyskujecie Państwo profesjonalnego partnera biznesowego, z doświadczeniem na rynku europejskim.
W roku 2021 rozpoczęliśmy realizację kolejnej inwestycji, polegającej na budowie hali produkcyjnej i zakupem zaprojektowanej specjalnie dla naszej firmy linii produkcyjnej i zakupem zaprojektowanej specjalnie dla naszej firmy lini produkcyjnej w tym maszyny CNC do produkcji domów w technologii HBE+. Unowocześnionej technologi HBE, popartej naszym doświadczeniem i wykonaniem szeregu badań, w tym ogniowych i wytrzymałościowych.
  • company1.jpg
  • company1.jpg
  • company1.jpg

ZOBACZ
ZDJĘCIA

Z PRODUKCJI

ZOBACZ
ZDJĘCIA

Z PREFABRYKACJI

Zdobycie tytułu EKOlidera podczas trwania 17. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA oraz 22. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN 2013

WYRÓŻNIENIA
& ARTYKUŁY

POBIERZ LISTĘ OBIEKTÓW

Copyrights © 2024 Konsbud budowa domów